Emerson Таванот Фанови LK91LEDAB Ештон Бела Магла LED Светло Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа

Emerson Таванот Фанови LK91LEDAB Ештон Бела Магла LED Светло Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа

Достапно за вашата нарачка
DEN 3840.00
Залиха:

Античкиот Месинг заврши таванот светилка е елегантна прилог на вашиот Emerson прилагодлива фанови.Ештон Бела Магла таванот светлина тела мерка 11-1/2-инчи, широк од 3-3/10-инчи висок.Намалување на трошоците за енергија со lk GLO Серија Led диоди, нашите најдолго трае и повеќето енергетски ефикасни тавански вентилатор, светло тела.Вклучува 1, 16-вати ПРЕДВОДЕНА од низа за да додадете некоја возвишеното сјај.Влажни Локација Оценет за употреба во се опфатени активности на отворен простор.На Ештон LED мека блескав таванот светлина тела функција Килибар Магла стакло и низок профил, со Антички Месинг заврши и декоративни rim детали; овој класичен светлина тела мерки 11-1/2-инчи, широк од 3-3/10-инчи висок.На Влажна Локација оценка за Ештон LED светло тела ги направи совршени за вашиот опфатени активности на отворен простор, како sunroom или veranda, а исто така е елегантен избор за секој прилагодлива затворен тавански вентилатор. 1, 16-вати LED низа и 3 верзии на плочи за различни повлече синџир конфигурации со опции за да нема дупка, 1 дупка и 2 дупки се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата