cfcjtz 20-Парче Садови Розова Пластични Десерт Плоча Со Погоден за Булчински Туш и Партија (Боја : А, Големина : Како што е прикажано)

cfcjtz 20-Парче Садови Розова Пластични Десерт Плоча Со Погоден за Булчински Туш и Партија (Боја : А, Големина

Достапно за вашата нарачка
DEN 9408.00
Залиха:

Десерт плоча со розово злато rim, стилски и елегантен, додавајќи чувство на модата на вашиот настан без.Лесен за користење : розата злато пластични десерт плоча е погодна за топла и ладна храна.Не се за употреба во микробранови печки и dishwashers.Применливи прилики : розово злато rim пан торта, убава боја, исклучителен дизајн.многу погодни за вашата партија, свадба, церемонијата, роденден, денот на Благодарноста, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата