GYZCZX 230mm 350mm Долг 6-25мм дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Столар Ѕидани Хоби Дрво Вежби Сет за Машини за 6/8/10/12/14/16/18mm месо тело (Дупка со Дијаметар: : 25мм, вк?

GYZCZX 230mm 350mm Долг 6-25мм дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Столар Ѕидани Хоби Дрво Вежби Сет

Достапно за вашата нарачка
DEN 4699.20
Залиха:

Вид : Пресврт Вежба Малку.должина : 230mm 350mm.Број на модел : 6mm 8мм 10мм 12mm 1 6mm.DIY Материјали : Дрво.Употреба : За Дупчење Дрво.Вид : Пресврт Вежба Малку.должина : 230mm 350mm.Број на модел : 6mm 8мм 10мм 12mm 1 6mm.DIY Материјали : Дрво.Употреба : За Дупчење Дрво.Материјал : Кобалт Челик Alloys NOTEPlease овозможи ситни грешки поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата