RGB LED Лента на Светлина, IEKOV AC 110-120V Флексибилни/Водоотпорен/Мулти Бои/Мулти-Режими Функција/Dimmable SMD5050 LED Јаже Светлина со Далечински управувач за Home/Office/Градење на Дек

RGB LED Лента на Светлина, IEKOV AC 110-120V Флексибилни/Водоотпорен/Мулти Бои/Мулти-Режими Функција/Dimmable SMD5050

Достапно за вашата нарачка
DEN 767.76
Залиха:

IEKOV 110-120 V 5050 SMD LED лента на Светлина е совршена декорација светлина лента за Одмор, Свадба, забава, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година Фестивал.Водоотпорен, можете да го користите Внатрешна и Надворешна, Лесно да го инсталирате, Plug and Play, без жици, 110-120 V AC Напојува.Ниска Потрошувачка на Енергија, Супер-Светли LED светло работи со Ниска Температура.Јасно ПВЦ цевки е Флексибилна, Проѕирна и Издржливи и тоа може да се обликува, формирана или свиткана во секој агол, да се совршено да се вклопи во просторот се украсени.Еко-пријателски : Не поздравниот и УВ, без жива и без оштетување на човекот и животната средина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата