Ikkle Накит Стојат Организатор 4 Групи Накит Носителот на Екранот со Дрво Кутија за Складирање, 3 Фиоки и Прилагодлива Висина Ѓердан Држачот за Обетки Прстени, Ѓердани

Ikkle Накит Стојат Организатор 4 Групи Накит Носителот на Екранот со Дрво Кутија за Складирање, 3 Фиоки и Прилагодлива

Достапно за вашата нарачка
DEN 954.96
Залиха:

【Голем Капацитет Накит Носителот Организатор】Овој накит Организатор доаѓа со двоен слој накит складирање фиока кутија и 4 групи накит дрво гранки.Супер голем капацитет за вас да се прикаже и да се организираат сите ѓердани, белегзии, обетки.Кутија димензија : 11.4"х5.5"х5.9", големината е поголема повеќе од другите кои може да се одржи многу на вашата шминка работи. 【Ѕид Монтирани Дизајн】Оваа шминка кутија дизајни со ѕид монтирани опција која исто така може да се инсталира на ѕидот за заштедите повеќе простор и инсталацијата е многу лесна, или може да се стави во салон за да се направат работите чиста и уредна. 【4 Групи Метален Накит Дрво Стои】Овој метален накит стојат доаѓа со 4 групи прилагодливи носители која ти овозможува да покажете вашиот ѓердан, четки, обетки, одлична за сортирање на вашиот накит работи. 【Ретро Дрво Изградба и парична Казна Изработка】 Добро направена од цврсто дрво, овој накит кутија доаѓа со античкиот месинг фиока вади.Сите оние фини детали дадат изјава на квалитетот прекрасни стара шик дизајн.Тоа е совршена декорација за вашиот простор, како и. 【Идеален Подарок За Жените】 Рустик и елегантен стил ѓердан и earring носителот ќе биде совршен Божиќ подарок за вашата девојка, мајка, ќерка, жените пријатели, соодветни за било кој празник или посебен настан.Оваа дрвена кутија за накит организатор доаѓа со 3 различни големина фиоки, совршен за организирање на вашите прстени,обетки, четки, накит, и 4 ниво прилагодливи накит носителот ви овозможи да се прикаже вашиот ѓердан, четки, обетки, одлична Накит организација за вас.Материјал : Цврсто Дрво и Метал.Боја : Селски Дрво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата