Виски Печатени Порака Кутија Запечатување Лента 3771, Бела, 48 мм х 100 m

Виски Печатени Порака Кутија Запечатување Лента 3771, Бела, 48 мм х 100 m

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.68
Залиха:

Бела со црвени тип : АКО Е СКРШЕН ПЕЧАТ ПРОВЕРЕТЕ ја СОДРЖИНАТА ПРЕД да ја ПРИФАТИТЕ.Тоа е лесно да се развивам и да се издаваат со manual (рачно) точење или 3 M-Matic Случај Sealers.Комерцијални корисници вклучуваат производители и дистрибутери на електроника, храна и пијалоци, медицински, MRO и општи индустриски.Полипропилен поддршка со синтетички каучук лепило испорачува conformability под стрес.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата