Flex Ракави, 10Pcs Тешки Zip Вратоврска Лисици Воздржаност за Еднократна употреба Полицијата Најлон Двојно Ракави со УВ & Отпорни на Топлина, 250 кг Затегнувачка Цврстина -

Flex Ракави, 10Pcs Тешки Zip Вратоврска Лисици Воздржаност за Еднократна употреба Полицијата Најлон Двојно Ракави

Достапно за вашата нарачка
DEN 266.40
Залиха:

【Ултра Цврстина】- Овие тешки zip вратоврска лисици на рацете се направени со висок квалитет НАЈЛОН 66 материјал кој е здрав, според повеќето видови на ситуации.Ултра грубост ви овозможува да пресврт тоа сепак ви се допаѓа, и, конечно, тоа ќе остане како што е.Сигурен УЛ/ROHS сертификат ви овозможи да се користи со целосна доверба. 【Авто-Заклучување Најлон Handcuff】- решетката се врзуваат на двете страни работи совршено со заклучување фаќа поради прецизни мувла и процесот на производство.Тоа доаѓа до 250 кг на воздржаност, кој гарантира 100% сигурна контрола заклучување.Тоа е отпорен на УВ и топлина во голема мера, како и. 【Идеален Итни Алтернативни】- Во некои итни ситуации може да не бидете во можност да се носи голема количина на тешки челични лисици.И овие кабел вратоврска лисици се совршени алтернативи кои ќе обезбедат easy transfer и силна контрола на заклучување, дека треба токму поради леснотија, преносливост и цврстина. 【Подготвени Во Секој Минути】- има екстра мали заби на двата краја, кој ви овозможува да се пред-собата на handcuff за брз заклучување и да се биде подготвен за итни ситуации.Под пред-сет статус, само повлечете го врски надвор од заклучување фаќа со малку сила за да се направи тоа се вратат станот и права, за лесно собирање и складирање. 【Повеќенаменски】- Нашите ziptie лисици се применливи за видови на целта, како што се чувари, за спроведување на законот, полицијата, војската сили, загрижени граѓани, растенија поправка на..се Направи голема употреба на овие расположливиот најлон лисици во секојдневниот живот или работа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата