Kathy Ireland Дома Highpointe LED Таванот Фан со Далечински Управувач | Современите Индустриски Осветлување Тела со 3 Ножеви, 2 Downrods, и Отстранлив Декоративни Кабли | Dimmable, Гроздо

Kathy Ireland Дома Highpointe LED Таванот Фан со Далечински Управувач | Современите Индустриски Осветлување Тела

Достапно за вашата нарачка
DEN 7287.36
Залиха:

ГОЛЕМ ЗАТВОРЕН ТАВАНОТ ФАН –Овој 54-инчен тавански вентилатор е совршен за подобрување на вашиот дом е ентериерот и ја прави идеална дневна соба фан.Се одликува со моќен 155 mm x 22 mm мотор и 14-степен на ножот теренот за супериорен воздух движење.МОДЕРНИТЕ ИНДУСТРИСКИ ДИЗАЈН – Со отстранлив декоративни кабли, гроздобер челик заврши, а на возраст од cedar ножеви, ова индустриски стил тавански вентилатор носи современиот се на класичен дизајн за функционална живеат во своите најдобри.ИНТЕГРИРАНИ LED СВЕТЛО – Овој енергетски ефикасни тавански вентилатор доаѓа со светло отстранлив за полнење за да се префрлате помеѓу запалени и фан-само опции.На dimmable LED светло нуди топло бела сјај за амбиент осветлување и доаѓа со опал стакло сенка капак.ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ – Ова тавански вентилатор комплет доаѓа со лесен далечински управувач со приемник кој ви овозможува лесно да ги префрлате помеѓу 4 различни фан брзини за вашиот идеален ниво на удобност.Потребни 2 AAA батерии (вклучени).DOWNROD ТАВАНОТ ПЛАНИНАТА – За прилагодлив за монтажа, овој плафон фан доаѓа со две downrods, една 6 инчи и едно 12 инчен, за полу-рамна инсталација на различни должини.Компатибилен со скатен тавани.Заврши со ограничен живот моторни гаранција за мирот на умот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата