ZYstyle Хотелска Соба Покажуваат Мали fifsoon Мали Мини ладилник Чување и со Заклучување на Електронски Ладење (Боја : Б)

ZYstyle Хотелска Соба Покажуваат Мали fifsoon Мали Мини ладилник Чување и со Заклучување на Електронски Ладење

Достапно за вашата нарачка
DEN 1982.40
Залиха:

На канцелариски бироа, простории за состаноци, приеми, итн., тоа може да обезбеди било кој професионален со свежи и освежување на храна и пијалоци во секое време.На бас работи тивко, давајќи ви удобно и тивко место.Анти-нула-отпорни огледало, убеден допир на прсти.Преносни поставеност не заземаат место, мал волумен го прави не треба да се разгледа простор прашања.Бас тивко работи, да ви даде удобно и тивко место.Ладење на системот за контрола : електронски температура control Power потрошувачка : 0.4-0.6 (со исклучок 0.6) (k W / ден)Вратата структура : еден-door Refrigerator Ладно Кабинет : Refrigerator Refrigerated комора волумен : 42 LStack код слој лимит : 3 floors Power линија должина : 1 meter Depth : 0-60 cm Height : 1 метар и below Applicable луѓе : еден nobles Product големина : 400 * 422 * 530 Product тежина (kg) : 12 Image Бидејќи причините на снимањето на светлото може да бидат обоени, ве молиме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата