Децата Години Младата и Бебето Белезници - Thinsulate Зима Водоотпорен Ракавици

Децата Години Младата и Бебето Белезници - Thinsulate Зима Водоотпорен Ракавици

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Ладното време е ПОДГОТВЕН Зима снегот е тука!И толку е ладно време!Бидете сигурни дека вашите деца се подготвени со Wildbreakers од Zelda Matilda е најтопол белезници.Направени до највисоките стандарди за квалитет овие белезници се подготвени да ја преземат на она што зимски игра може да се мисли на!Скијање, сноубординг, дури и снег се бори!Повеќето од сите тие се совршени за секојдневна облека!.НАПРАВЕН за ДА се ЗАДРЖИ ТОПЛО Направени од thinsulate и taslon за топла зима борба против водоотпорен комбо.КУКА & ЈАМКА ЗАТВОРАЊЕ на Рака Кука & Јамка затворање за тесна запечатени одговара.Нема повеќе да се грижиш белезници лизгање off.ПЛУС ЕКСТРА ДОЛГ ТКАЕНИНАТА го задржува ладен воздух и ветер од добивање во овие бебе снег ракавици.РУНО НАРЕДЕНИ Пријатна внатрешна ткаенината и руно наредени за дополнителна удобност и топлина.СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА Совршена како бебе белезници, деца белезници, децата и белезници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата