P1046696-059 Platen Ролери за Зебра ZE500-4 RH&LH Термички Печатач 4-инчен Тенка 203dpi 300dpi

P1046696-059 Platen Ролери за Зебра ZE500-4 RH&LH Термички Печатач 4-инчен Тенка 203dpi 300dpi

Достапно за вашата нарачка
DEN 718.80
Залиха:

Бренд нови Замена ролери,3 Месеци гаранција гаранција.За Зебра ZE500-4 RH&LH Термички Печатач 4-инчен Тенка 203dpi 300dpi.Дел број P1046696-059. Она што е вклучуваат : 1x Тенка Platen Ролери,само platen ролери,нема други додатоци.(*како што сликите покажуваат). 30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за враќање на ПАРИТЕ - 100% задоволство да се гарантира.Значи, ако не сте целосно задоволни со вашето купување во рамките на првите 30 дена, само ги споделите со нас.Ние ќе направиме се што е потребно за да се направи тоа право.ние ќе ви обезбеди најдобра услуга!.P1046696-059 Platen Ролери за Зебра ZE500-4 RH&LH Термички Печатач 4-инчен Тенка 203dpi 300dpi.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата