iSuperb 2 парчиња Смола Накит Мувла Смола Earring Силиконски Калап Епоксидна Кастинг Калапи за Pendant DIY Earring Ѓердан Одлуки за Полнење

iSuperb 2 парчиња Смола Накит Мувла Смола Earring Силиконски Калап Епоксидна Кастинг Калапи за Pendant DIY Earring

Достапно за вашата нарачка
DEN 374.40
Залиха:

Смола обетки калапи : 2 buc смола earring калапи,19 различни стилови, секој модел е во парови.Елегантна, атмосферски, погоден за различни прилики да се носат.Висок квалитет на калапи : Нашата силиконски калапи за смола се направени од издржлив силикони кои се флексибилни, солза доказ, рециклира и лесно да се чисти.Забава DIY Активност : Со нашиот накит смола калапи одлуки за полнење, може да се направи на различни стилови на уникатен и убава обетки, ѓердани, привезоци, keychain, и други занает проекти.Можете да уживате во многу забавно DIY време со кастинг својата личност занаети.Широка Примена : Можете да го користите нашите смола earring мувла да се прават разни стилови на earring работи.Можете да поставите овие прекрасни обетки во партии, банкети и тргнува.Уникатен исклучителен подарок : совршен earring силиконски калап.Може да се направи на различни стилови на обетки и pendant накит.Потоа испратете го на вашите пријатели или семејството, како подароци за роденден, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и Нова Година.Опис : Материјал : Силикон Боја : Транспарентна Тип : Накит Смола Мувла Големина : Триаголник : 170 х 100 мм/ 6.7 x 3.9 инчен Геометрија : 97 x 143 mm/x 3.8 5.6 инчен Пакет вклучува : 2 x Накит Смола Мувла Функција : Earring смола калапи може да се прилагоди во зависност од вашите потреби Може да се направи обетки, приврзоци, ѓердани, keychains кристали и да се создаде свој уникатен моден стил.Можете да го носат овие исклучителна накит во партии, банкети и секојдневниот живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата