Бамбус Јаглен Влакна Руно Бања Пешкир | Дебела Кадифен & Light | Брзо Сушење Премиум Квалитет | Soft & Абсорбента | 1 Бања & 1 Рака Крпа

Бамбус Јаглен Влакна Руно Бања Пешкир | Дебела Кадифен & Light | Брзо Сушење Премиум Квалитет | Soft & Абсорбента

Достапно за вашата нарачка
DEN 2366.40
Залиха:

Силната Апсорпција на Вода : Овие микрофибер крпи се меки, луксузно дебели и бамбус руно ткаенини направи крпи повеќе абсорбента од само обичните памучни пешкири.Мирис за Слободни & Брзо Сушење : Брзо сушење и бамбус влакна материјал го задржува своите природни својства и не го задржат лоши мириси.Облак-како Мекост : Направен од бамбус влакна & памук комбинација, овие крпи не само што ќе се чувствуваат мека и мазна на вашата кожа, но нуди солза-отпорни сила & долготрајна издржливост.Исклучителна Ивица Детали : На тесни конец за шиење детали се естетски префинета & подобрува пешкир е трајност.Идеален Подарок и За Повеќе намени : Совршен за housewarming, подарок водичи, на базен, фитнес центар или било каде на друго место !.Материјал : Микрофибер Бамбус Руно Боја : Сива Димензии : 2 во еден пакет (30 x 13.8 инчи) (55 x 27.6 инчи) Заврши себе си во кадифен совршенство со оваа неверојатна Бамбус Влакна Бања Пешкир направен од целулоза влакна и памук.Се доживее природно влага-wicking, мирис-отпорни, својства, кои оваа крпа има да понуди.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата