18in Тавански Вентилатор Продолжување Downrod во Мат Црна

18in Тавански Вентилатор Продолжување Downrod во Мат Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 526.80
Залиха:

3/4 во downrods може да се користи за да се прошири downrod тавански вентилатор висина Downrods не може да се користи со "Hugger" или "Флеш Планината" таванот фанови.Downrods се достапни во 12, во 18 во 24 во 48 во 60 и 72 во големини.Достапни во различни заврши опциите за да одговараат на вашите тавански вентилатор заврши.Downrods може да се соединил со користење на downrod спојка (DC-xx) да се направи должини кои се поголеми од 72in.WAC downrods се една навој на моторни страна само за едноставни и прецизни областа на вредноста. 3/4 во downrods може да се користи за да се прошири downrod тавански вентилатор висина Downrods се достапни во 12, во 18 во 24 во 36 48 во 60 и 72 во големини, заедно со голем број на целната опциите за да одговараат на вашите фан заврши Downrods може да се соединил со користење на downrod спојка (DC-xx) да се направи должини кои се поголеми од 72 во и исто така може да бидат скратени во областа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата