ПРИЛИКИ 120 парчиња Полначи пакет Свадба Партија 12 за Еднократна употреба Пластични Држачи за Плочи/Полначи (White & Сребрена Rim)

ПРИЛИКИ 120 парчиња Полначи пакет Свадба Партија 12 за Еднократна употреба Пластични Држачи за Плочи/Полначи (White

Достапно за вашата нарачка
DEN 1348.80
Залиха:

Вклучува : 120 еез Полнач Плоча 12" Плочи.Дизајн / Боја : Бела боја со Сребрена Rim.Направен од висок сјај премија во тешка категорија за еднократна употреба пластични.Изгледа како вистински кина.Идеален за празници, големи собири, свадби и специјални настани, каде што сакате елегантен и фенси изглед со практичноста на еднократна употреба.За еднократна Употреба - Рециклираат и BPA Free - Не микробранова безбедно-исто Така достапни во пакети на 40, 60, 240 парчиња и го Поставува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата