СОНЦЕ Грее Божиќ Маса Тркач Снежните Шуми и Црвена Кардинал Птица Табела Тркачи Лен Burlap Салон Марами за Кујна Јадење Празник Вечера на Партијата Декор

СОНЦЕ Грее Божиќ Маса Тркач Снежните Шуми и Црвена Кардинал Птица Табела Тркачи Лен Burlap Салон Марами за Кујна

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Големина : 13x70inch (About33x178cm).Голема домашна декорација тркач за долг табела врвот.Перат Материјал : Ова tablerunner се направени од памук, лен, со единствена шема печатени.Тоа не ќе се држи вашата кожа кога има dinning, не се топли и влажни, дише.Добар Фестивал Atmasphere : Оваа убава маса крпа ќе додадете контакт на поздравниот и за сите постоечки затворен отворено партии/менза/жива маса/сала/трпезарија ресторан/хотел вечера оркестарот.Погоден за кафе tabletop, патио, градини, книга биро, складирање табела итн, внатре или пикник надвор.Лесно да се Грижи : Машина за миење студено нежни, рака мие најдобар; лежеше рамен да се исуши.Ова е обновливи табела тркач, тоа е за секојдневно се користат. 100% Задоволство Гаранција : Добредојдовте да контактирате со нас ако имате било questons.Функционална Табела Тркач Салон Марами : Нашата tablecloth се идеални за вашата Божиќ, Денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, велигден вечера, свадба, диплома, роденден прибор, дипломирањето pariesy, дворот партија, банкет, семејни дружења, и други летни вечери.Специјално направени за домот јадење средини, исто така, тие се совршен подарок за housewarming.Совршен правоаголна accommodates поголемиот дел од вклучена и кујна маси или чај маса.Направени од Високо Квалитетен Материјал : памук, лен маса крпа е топлина-доказ.Божиќ село шума печатен дизајн, издржливост, не се брчка.Грижа Инструкции : Нашата маса тркачи лесно се чисти.Машина за миење во ладна вода, се мијат слични бои заедно, линија сува препорачува да се избегнува намалување.Било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата