Westinghouse Осветлување 7225700 Алта Виста, Модерната LED Таванот Фан со Светлина и Далечинска Контрола, 52 Инчен, Брусен Никел Заврши, Опал Матирано Стакло

Westinghouse Осветлување 7225700 Алта Виста, Модерната LED Таванот Фан со Светлина и Далечинска Контрола, 52 Инчен,

Достапно за вашата нарачка
DEN 4271.04
Залиха:

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Затворен 52 инчен LED таванот фан со светлина, надолу род само инсталација идеален за големи соби до 225 квадратни метри.Бранеа никел тавански вентилатор заврши со реверзибилна ножеви во графит/светлина јавор, интегрирани 16 вати dimmable LED светло комплет со опал матирано стакло.Westinghouse таванот фанови функција на висок квалитет на мотор, достави моќни воздух движење и мирен перформанси, далечински управувач тавански вентилатор нуди лесно операција на 4 брзина за вклучување/исклучување на вентилаторот и контрола on/off/dimmer за LED светло.Фан Перформанси на Висока Брзина на Струење : 4789 CFM, Енергија Употреба : 59 W без светла, Струење Ефикасност : 81 CFM/W. Живот моторни гаранција и две-годишна гаранција на сите други делови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата