KLHHG француски Табела Тркач Пастирски Стил Маса Крпа Американскиот Долг Кафе на Маса, Маса Кревет Опашка Знаме Декорација Платно (Боја : А, Големина : 40x250cm)

KLHHG француски Табела Тркач Пастирски Стил Маса Крпа Американскиот Долг Кафе на Маса, Маса Кревет Опашка Знаме

Достапно за вашата нарачка
DEN 8547.60
Залиха:

Мазна ткаенина, кожа-friendly и деликатна, парична казна изработка.Бојата е цврст, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.На реси чипка дизајн е богата со бои.Дигитално печатење, светли бои, перат, не е лесно да се деформира.Мазна ткаенина, кожа-friendly и деликатна, парична казна изработка.Бојата е цврст, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.На реси чипка дизајн е богата со бои.Дигитално печатење, светли бои, перат, не е лесно да се деформира.материјал : plush Package вклучува : 1 * табела тркач.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата