Лос Милениче Носат Поводник

Лос Милениче Носат Поводник

Достапно за вашата нарачка
DEN 446.40
Залиха:

ВНИМАНИЕ ПАТКА ФАНОВИ : со гордост се направени токму во нашиот град на Јуџин, Орегон, САД!.Појавување на јака е достапен, се продава одделно.Големина 1" широк од 6' долго.Единствена, официјално лиценцирани колегиум модели sublimated на домашно милениче-квалитет полиестер webbing.Висок квалитет на никел-позлатен лим хардвер.Навиваат за Патки со вашиот најдобар пријател!Лос Милениче Носат колегиум leashes се различни и тешко, дојде во уникатен, официјално лиценцирани модели, и достапни се во повеќе големината комбинации.Појавување на јаки, се продава одделно, се достапни за тврдокорни фанови!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата