UXZDX CUJUX Бања Пешкир Големи Машки и Женски Неколку Домаќинство Чист Памук Памук Абсорбента Бања Пешкир (Боја : C, Големина : 160 X 80СМ)

UXZDX CUJUX Бања Пешкир Големи Машки и Женски Неколку Домаќинство Чист Памук Памук Абсорбента Бања Пешкир (Боја

Достапно за вашата нарачка
DEN 1730.40
Залиха:

Дише и кожа-пријателски, создавање на мека крпа.Парична казна циклуси, меки и меки.Строго одбрани долго-главен памук, мека и кожа-пријателски, нежни обвивката.Сатенски датотека технологија, иста боја сатен датотека обвива работ, цврсто се заклучува циклуси, а на аглите се повеќе носат-отпорни, и издржливи.Спецификација : 160 X 80СМ.Дише и кожа-пријателски, создавање мека towel Fine циклуси, меки и soft Strictly одбрани долго-главен памук, мека и кожа-пријателски, нежни wrapping Satin датотека технологија, иста боја сатен датотека обвива работ, цврсто се заклучува циклуси, а на аглите се повеќе носат-отпорни, и durable Specification : 160 X 80 CMPackage вклучува : 2*бања towel1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се до крај product2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Кон својствата

160 X 80CM :

Најдобри предлози во категоријата