Пополни во Празно Ви Благодариме Картички за Деца, 25 Ви Благодариме Картички Деца, Девојки, Момчиња, Деца, Години. Срцето & Виножито Благодарам Белешки Деца со Ковер?

Пополни во Празно Ви Благодариме Картички за Деца, 25 Ви Благодариме Картички Деца, Девојки, Момчиња, Деца, Години.

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.52
Залиха:

Пространа 4.25" x 6" kid ' s благодарам белешки им даде на децата соба за да се практикуваат ракопис & благодарам yous.Тешки мат површина лесно да се напишани со молив, пенкало, маркер, обоени молив, па дури и креда.A6 коверти се лесно печат gummed плика не се бара налепници и пошта со стандардни поштарина.Ви благодариме картички од детска радост баби и дедовци, пријатели и семејството!.Срцата & Виножита Дете Благодарам Белешки Уникатно дизајниран во САД и со гордост се направени во САД!.Белешка картички слајд без никаков напор во вклучени пликови.Овие лесно да се печат gummed плика не се бара налепници, и e-mail со стандардни поштарина.Нашата единствена и оригинална Американски направен дизајн, погодна за момче или девојка, е универзална за било каков подарок - примање повод : родендени, Божиќ, Велигден, Предучилишна graduations, Градинка graduations, или било кој друг празник.Овие пространа 4.25" x 6" разгледница-стил дете ви благодариме картички им даде на вашето дете и доволно време за да се практикуваат и ракопис и се заблагодарам на yous.Тешки мат површина лесно може да се пишува со молив, пенкало, маркер, обоени молив, па дури и креда.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата