Voova 14-15.6 Инчен Лаптоп Ракав Случај Лаптоп Торба, Тенок Компјутер футрола со Рака Компатибилен со MacBook Pro 15.4 / Macbook Pro 16 2019 / Површина Лаптоп 3 Книга 2 15 Chromebook XPS,Сива

Voova 14-15.6 Инчен Лаптоп Ракав Случај Лаптоп Торба, Тенок Компјутер футрола со Рака Компатибилен со MacBook Pro

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

♥Намерна .Надворешни Dimentions : . 16.3 x 12.2 x 1.2 инчен / 41.5 x 31 x 3 cm (L x W x H);.Со цел да се обезбеди торба ќе одговара на вашиот лаптоп, ќе е подобро да се измери вашиот уред и да ги споредиме со внатрешна големина на торба пред цел. 16-инчен Новиот Mac Book Pro 2019 Macbook Pro 15 инчен со Допир Торба & Touch ID (A1990 A1707) Стариот Mac Book Pro Ретината 15.4" 2012-2015 (A1398) Microsoft Surface Книга 2/1 15 Површината Лаптоп 3 15. Acer Стремат E 15 Стремат 3 15 Стремат 5 15 Стремат 7 15 Брза 3 Nitro 5 Спин Nitro 7 Chromebook Спин 15 Acer Предатор Helios 300 Acer Предводник на CB3-532. Asus Vivo Book 15 Asus Zenbook Про 15 MSI GL62 M S15 TUF Игри 15.6" Expert Book 15.6" РОГ Zephyrus М 15.6" РОГ Strix GL503. HP Лаптоп 15 Павилјон Лаптоп 15 Павилјон Гејмерски Лаптоп 15t Спектарот x360 Лаптоп - 15t ЗНАК Лаптоп - 15t Знак X 2 S - 15 |15-BA009 DX, 15-F222 WM, 15-F211 WM Pro Book HP 450, 455, 650. Леново E590 E580 E595 L580 Idea Pad 300 L340 Idea Pad 100 S145 Јога 700 Јога Chromebook 15.6 Легија Y540 Легија Y53 X1 Екстремни 15.6 Idea Pad 500 Серија S540 (15").Dell Inspiron Лаптоп 15 Новиот Inspiron 15 Vostro 15 географска Ширина 15 Нови географска Ширина 15 Прецизност 15 Нови Прецизност 15 Inspiron 14 Inspiron 15 XPS 15. Samsung, Razer Нож, Toshiba, Dynabook,Fujitsu и најпопуларен бренд 14-15.6 Netbook Ultrabook.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата