домашно милениче Отпад Кеси, Flushable Протекување Превенција Куче Отпад Кеси Два Слоја за Играње со Вашиот Кутре во Дворот(30 Таблети)

домашно милениче Отпад Кеси, Flushable Протекување Превенција Куче Отпад Кеси Два Слоја за Играње со Вашиот Кутре

Достапно за вашата нарачка
DEN 1629.60
Залиха:

【ДВА СЛОЈА КЕСИ】Два слоја, внатрешниот слој на хартија и надворешниот слој на пластична кеса, кои се многу погодни за ракување куче измет; дебелината и квалитетот на измет торба ќе им овозможи на столче на допир на вашата кожа.Ако се уште се чисти, може да се повторна употреба тоа да се одржи мразот или мачка ѓубре. 【Ги ЗАДРЖИ ПОДАЛЕКУ МИРИС】внатрешниот слој е тоалетна хартија, не треба да се земе poo торба до најблискиот куче ѓубре станица, можете да рамна внатрешниот хартија во тоалетот; одржите вашиот дом далеку од мирисот на проблеми. 【ПРОТЕКУВАЊЕ ПРЕВЕНЦИЈА】надворешниот слој на мек измет торба за кучиња е многу погодна за истекување на превенција; по торба е забрзана, тоа не само што може да се заклучи измет, но, исто така, заклучување на чуден мирис.Спецификација : Предмет Тип : Двоен Слој Милениче Отпад Bag Product Материјал : PEFlushable Измет Торба Големина : Прибл. Два слоја, внатрешниот слој на хартија и надворешниот слој на пластична кеса, кои се многу погодни за ракување куче измет; дебелината и квалитетот на измет торба ќе им овозможи на столче на допир на вашата кожа. 【АПЛИКАЦИЈА】Оваа flushable измет торба може да се користи кога ќе се чистење на кучето тоалет, игра со вашиот кутре во дворот или одење на отворено, многу погодни да се носат во секојдневниот живот. 【КОРИСТЕЊЕ ВНИМАНИЕ】се Стави на flushable хартија во тоалетот, а мирисот исто така, може да се одземе.

Кон својствата

Item Type:
 Double‑Layer Pet Waste Bag
Product Material:
PE
Flushable Poop Bag Size:
Approx. 22.5x21.5cm/8.9x8.5in ( Paper Bag Size)
Package List:
30 x Double‑Layer Pet Waste Bagor :
100 x Double‑Layer Pet Waste Bag :
Please allow slight deviations due to manual measurement. :

Најдобри предлози во категоријата