HORUSDY 208-Парче Pegboard Куки Асортиман (Содржи 81pcs Додатоци),Pegboard Додатоци со 3 Pegboard Кошеви Организирање,4 Мали Pegboard за Организирање на Разни Алатки

HORUSDY 208-Парче Pegboard Куки Асортиман (Содржи 81pcs Додатоци),Pegboard Додатоци со 3 Pegboard Кошеви Организирање,4

Достапно за вашата нарачка
DEN 503.76
Залиха:

Производ вклучува 16 различни видови на куки и на организаторите, и е целосно функционална за широк спектар на виси апликации.Направени за 1/8 инчи и 1/4 инчи pegboard, да ги Задржи алатки организирани и подготвени.Производ вклучува 12 видови на pegboard куки, 3 различни големина pegboard Кошеви S (6 x 3 x 2 инчи) M (8 x 4 x 3.5 инчен) L (12 x 6 x 3.5 инчен), 4 метал pegboard (7 x 10 инчен).Направени од челик, прекалени изградба, хром финиш обезбедува максимална цврстина, отпор да ' рѓа и корозија.Се обезбеди трајност.За употреба во гаражи, workbench, кујна, продавница, училиште, алатка свлечишта, магацин и подруми, Погоден за чување на разни алатки, бои четки, продолжени кабли и спортска опрема.Куки и на организаторите понудат флексибилни решенија за различни домашна организација на проекти.Производ вклучува 16 различни видови на куки и на организаторите, и е целосно функционална за широк спектар на виси апликации.Направени за 1/8 инчи и 1/4 инчи pegboard, да ги Задржи алатки организирани и подготвени.Производ вклучува 12 видови на pegboard куки, 3 различни големина pegboard Кошеви S (6 x 3 x 2 инчи) M (8 x 4 x 3.5 инчен) L (12 x 6 x 3.5 инчен), 4 метал pegboard (7 x 10 инчен).Направени од челик, прекалени изградба, хром финиш обезбедува максимална цврстина, отпор да ' рѓа и корозија.Се обезбеди трајност.За употреба во гаражи, workbench, кујна, продавница, училиште, алатка свлечишта, магацин и подруми, Погоден за чување на разни алатки, бои четки, продолжени кабли и спортска опрема.Куки и на организаторите понудат флексибилни решенија за различни домашна организација на проекти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата