NATURAFUL - Decollete Влошки (4 Влошки) - Анти-Навремено Decollete Влошки За НАМАЛУВАЊЕ на Градите Навремено

NATURAFUL - Decollete Влошки (4 Влошки) - Анти-Навремено Decollete Влошки За НАМАЛУВАЊЕ на Градите Навремено

Достапно за вашата нарачка
DEN 2205.60
Залиха:

Naturaful Decollette влошки се СПРЕЧИ & ИЗЛЕЧИ ГРАДИТЕ БРЧКИТЕ се предизвикани од сонцето штета, стареењето и спиење на вашата страна.Содржи 2 Naturaful Decollette влошки (обновливи за 30 дена) - 60 ДЕНА СНАБДУВАЊЕ.Изработени од 100% МЕДИЦИНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ.ХИПО АЛЕРГИСКИ, ВОДООТПОРЕН и го НАМАЛУВА стрии.Ја ПОДОБРУВА КОЛАГЕН и ВЛАГА во кожата за да го направите да изгледа МЛАДЕШКИ и ЕЛАСТИЧНА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата