Самнер 781060 R-100/R-150 Tee-Раководител Продолжување Бар за Roust-За

Самнер 781060 R-100/R-150 Tee-Раководител Продолжување Бар за Roust-За

Достапно за вашата нарачка
DEN 4320.96
Залиха:

Пакет Димензии : 15.24 H x 109.22 L x 20.32 W (сантиметри).Трае само неколку минути да го закачите или оддели.Пакет Тежина : 9.525 килограми.Земја на Потекло : сад.Претпазливост : Load центар се пресели на само 4" се врати од пред casters, намалување на стабилност.Употреба внимателно и само на обемни товари до 1,000 lb/455 кг.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата