Hitachi 930733 Вежба Чак Клуч 13G (S3)

Hitachi 930733 Вежба Чак Клуч 13G (S3)

Достапно за вашата нарачка
DEN 276.72
Залиха:

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име.Дизајниран за да ги највисоките стандарди.Точно тестирани за двете перформанси и издржливост.Секој Hitachi уред е дизајниран да ги највисоките стандарди и е точно тестирани за двете перформанси и издржливост.Hitachi е лидер во моќ алатка за истражување и развој и има постигнато многу firsts во моќ алатка индустрија.Денес, Hitachi продолжува традицијата на иновации и инженеринг со нови карактеристики во прилог на класичен квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата