Swig Живот Мат Црна Поп+Fizz Set - (1) 12oz Слаби Може да Кулер + (1) 12oz Комбо Може да & Шише Кулер

Swig Живот Мат Црна Поп+Fizz Set - (1) 12oz Слаби Може да Кулер + (1) 12oz Комбо Може да & Шише Кулер

Достапно за вашата нарачка
DEN 421.44
Залиха:

ДРЖИ ЛАДНО ДО 12 ЧАСА, ТОПЛА ДО 9 ЧАСА.Двете Swigs во оваа група се бакар обложени, тројно изолирани, двојно ѕидови и вакуум запечатени со густа, професионална одделение 18/8 нерѓосувачки челик.ЛИЗГА-БЕСПЛАТНО, НУЛА-БЕСПЛАТНО, БУЧАВА СЛОБОДНИ СИЛИКОНСКА БАЗА држи вашиот Swig од ѓубрето над или да се направат премногу бучава кога ќе го наместите на нив надолу.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО за лесно чистење.Сите Swig Живот слаби може да ладилници, комбо може да база 2.75" во дијаметар; 0.4 lb кога со празни Комбо Може да база 3.1" во дијаметар; 0.2 lb кога empty Fit + Грижа Swig Живот Комбо Ладилници одговара на повеќето 12oz може да и стакло-во шишиња пијалоци.На Слаби Може да Кулер одговара на повеќето 12oz Тенок може да пијалоци.Кога се грижите за вашиот Swig : - Никогаш не користете кајгана или абразивни средства за чистење кои содржат хлор - не се стави во микробранова печка - не преполнување со топли течности и да се чува вон дофат на деца кога исполнет со топли течности.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата