VEVOR Прирачник Крик Сложувач, 43.3 Должина, 27.6 Ширина, 76.4 Висина, 8.7 - 106.3 Висина Опсег, Прилагодлив Дотур Рака Крик Лифт Камион, 441 lbs Капацитет, Материјал Лифтови за Магац

VEVOR Прирачник Крик Сложувач, 43.3 Должина, 27.6 Ширина, 76.4 Висина, 8.7 - 106.3 Висина Опсег, Прилагодлив Дотур

Достапно за вашата нарачка
DEN 477.60
Залиха:

Висок Квалитет на Челична Рамка : За дополнителна сила и долг животен век, оваа рака крик лифт камион е направен од анти-носат челик.9" предни тркала на лифт камиони вртливата за маневрирање; на 7.3" висок услуга опсег со предници и 8.И тоа е лесен и пренослив.Прирачник Кабел Крик : прирачник крик сложувач брзо може да се подигне и пониски на предници.3 во / 270 см (Предници Up)Минималната Висина : 8.7 во / 22 см (Предници Надолу).Премиум Челик Construction The рака крик лифт камион е направена со тешки-должност челик за крајна издржливост.Вртливата Рициново Тркала : Полиуретан тркала со сопирачки помош за транспорт вчитува правилно и рамномерно.4 во / 194 см.Па материјал лифт има некоја услуга спектар на 14.3 во / 270 см (Предници Up)Минималната Висина : 8.Надвор ширина помеѓу предници е 7.Мазна Maneuvering Polyurethane тркала со сопирачки ќе го направи рака крик лифт лесно да се контролираат, и посебни тркала на рамка овозможи таа да биде вчитан во испорака камион за транспорт.Помалку Напор рака камион лифт нема батеријата, нема мотор, нема хидраулика, едноставно реверзибилна рака чудак.клучни Features Hand Крик Работење се справи на овој прирачник крик сложувач обезбедува сигурна потпора за удобно, лесно cranking—истиот напор од подот и подигнете.Покрај тоа, таа тежи 165.3 во / 270 см (Предници Нагоре).Покрај тоа, единствена тркала на рамката може да ви помогне да истовар на стока во испорака камион.3 во / 110 cm Width : 27.3 во / 110 cm Width : 27.На пример, лифт и транспорт вчитува од испорака камиони за доковите или инвентар storage системи.Услугата спектар на заградата база е 27.Покрај тоа, ние ги користиме анти-deforming, анти-корозија и анти- ' рѓа материјал да го зголеми својот живот.Должина : 43.9" задните тркала се тешко носи, не разбивам или гребење на подот.3 во / 110 см.На предниците може да биде превртен да се прилагоди на услуга опсег.Мултифункционален Алатка Лифт камиони може да се користи во магацини, фабрики, превозот објекти, супермаркети, и други индустриски средини.Овој производ е наменет за употреба во магацини, превозот објекти, и други индустриски средини.Тежина : 165.Прилагодливи Предници : Две челик гранки може да се подигне или спушти до оптимална висина за товарење или истовар, и тие понекогаш може да биде превртен да се прилагоди на услуга опсег.3" висока со предници и 8.6 во / од 70 см.4 во / 194 cm Length : 43.Тоа има 14.6 во / 70 cm Maximum Висина : 106.4 во / 194 cm Length : 43.Обезбеди безбедност на стоката во текот на транспортот и отстранувањето!.Минимална Висина : 8.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата