NEPAK Сет од 8 Преносни Пластична Рачка Анти-Статички Четки,Мали Простори за Чистење со Четки,Компјутерска Тастатура за Чистење со Четка за Полнење,Црна

NEPAK Сет од 8 Преносни Пластична Рачка Анти-Статички Четки,Мали Простори за Чистење со Четки,Компјутерска Тастатура

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

▶Вредност Пакет : 1 Сет 8 во 1 различни големини пластична рачка анти-статички четки за полнење(вкупно 8 парче ). ▶Материјал : Анти-Статички Четки се изработени од пластика и најлон,многу издржливи.Контактот не ќе нула филмот, за да може ефективно да се елиминира анти-статички навремено. ▶Предност : Кога изолирани делови контакти со проводен нишка на четка, статични полнење може да се отстранат со корона празнење и dissipating. ▶Преносни Сет : Едноставен четка структура,мали димензии,мала тежина,лесно да се носат и користат.Добро за чистење нечистотија во тешко да се постигне места. ▶Широка Примена : Совршен за чистење на апарати за дома,за во автомобил внатрешни работи детали, пропустливи,ѕид јаз,вода првенство,жилет,компјутери,гејмерски тастатури и тешко да се постигне места.NEPAK Преносни Пластична Рачка Анти-Статички Четки,едноставна четка структура,мали димензии,мала тежина,лесно да се носат и користат.Добро за чистење нечистотија во тешко да се постигне места.Зошто да изберете ни? Боја : црна Материја : Пластика и најлон материјал Количина : Сет од 8 Преносни Пластична Рачка Анти-Статички Четки Повеќенаменски Користи : 1.Направи за чистење на тастатурата и во внатрешноста на компјутер лесно. 2.Чистење на вратата и прозорецот песни. 3.Чисто биро фан и повеќе апарати за дома. 4.Задржи автомобил внатрешни работи чистење.Погоден за Различни Ситуации : 1.Во Канцеларијата, Ако не можете да застане валкани тастатура и навистина мразат користење на други луѓе на работа, бидејќи од неа.Ова чистење со четка во собата е вашиот добар избор. 2.Дома Добро за вратата и прозорецот песни, power tools, и ништо рачни дека станува валкани дека вие не треба да се навлажни. 3.Во Автомобил/Камион Оваа четка за полнење има сè што ќе треба да се задржи вашето возило внатрешни работи чисто. 4.Во Лабораторија, Одлична за чистење на Пхб во лабораторија, дури и во тешко да се постигне места!Вредноста на Пакет : 1 Сет 8 во 1 различни големини пластична рачка анти-статички четки за полнење(вкупно 8 парче ).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата