ANTOP FM AM Проширија Радио Антена, Затворен Радио Антена за Примачот, Мулти-Насочен Прием за Стерео Радио Аудио Сигнали

ANTOP FM AM Проширија Радио Антена, Затворен Радио Антена за Примачот, Мулти-Насочен Прием за Стерео Радио Аудио

Достапно за вашата нарачка
DEN 815.76
Залиха:

Добива повеќе радио станици и помалку слепи точки.Обезбедува стабилна и помалку бучава AM/FM прием на сигнал.Вграден Засилувач подобрува сигнал прием до 50 милји.Лесно се инсталира, само plug and play во секунди.Дизајниран од страна на ANTOP, на антената експерт кој се наоѓа во Калифорнија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата