Релаксирачки Хималаите Розова Сол Светилка - врвен Квалитет, Автентични - 5 Високо (3-5lbs), Дрвени База - Врежан од Чиста Хималаите Розова Сол На Занатски Минирани Сери?

Релаксирачки Хималаите Розова Сол Светилка - врвен Квалитет, Автентични - 5 Високо (3-5lbs), Дрвени База -

Достапно за вашата нарачка
DEN 430.80
Залиха:

Премиум квалитет Хималаите солт светилка, направени со 100% природна розова Хималајска сол.Секоја светилка се ископува, облик, и заврши со грижа од страна на едно семејство во сопственост на компанијата.Иако секоја светилка ќе функција своја уникатна форма и големина, мерки околу 5" високо, 3.5" широк и 3.5" долго, и тежи помеѓу 3-5 фунти.Секоја светилка седи на дрвена основа, и вклучува 70" кабелот за напојување со прилог E12 сијалица штекер (сијаличката не се вклучени).Природната убавина на овие камења да се направи секое парче совршен подарок за секој примерок ентузијаст.Иако секоја светилка карактеристики своја уникатна форма и големина, тоа ќе измери околу 5" високо, 3.5" широк и 3.5" долги и тежат помеѓу 3-5 фунти.Природна, груба заврши и домот, се чувствуваат ја прави оваа убава ламба прекрасен прилог на било прилагодување, и парови и со сите стилови на внатрешна и надворешна décor.Како што е природата на вистинската, автентична геолошките примероци, секој примерок е сосема уникатна и некои може да биде повеќе зачудувачки или привлечен за одредени луѓе.Ако примите и објектот и не се задоволни со објектот, ние ќе размена вашиот објект бесплатно (во некои случаи што ќе ви овозможи да го видите сет пред пратката).Се надеваме дека ќе разбере променливата природа на таквите производи и сакаат ништо повеќе од се за да бидете целосно задоволни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата