CYZVQP Стигнале Тавански Вентилатор со Светла и Далечински 7 Промена на Бојата Осветлување и Bluetooth Звучник Noiseless Невидливи Фан Лустерот за Спалната соба Дневна Соба 42 ?

CYZVQP Стигнале Тавански Вентилатор со Светла и Далечински 7 Промена на Бојата Осветлување и Bluetooth Звучник

Достапно за вашата нарачка
DEN 5279.52
Залиха:

3 во 1 Лустерот Тавански Вентилатор : Стигнале fandelier,LED боја лустерот и Bluetooth звучник функција се 3 во 1. Обично како обичен фан, таа промовира циркулацијата на воздух, многу добро.Кога е затворена, ножот retracts невидливо, оставајќи само една убава led лустерот.Дијаметар-42 инчи, Вклучени 5 "и 10" долу прачки.Стан Контрола за Музика и 7 Боја Светлосни Ефекти:ја Преземете "i Lamp" СТАН,да го поврзете телефонот е Bluetooth да "i Light".Вграден Bluetooth аудио плеер може слободно да го промените музика осветлување и бои преку СТАН опции,обезбедување на 3 D опкружувачки звук забава.Светлото може да се промени со ритамот на музиката,направете романтична и возбудлива средина за партиите, љубовници.Далечински Управувач и Timed исклучување : 3 брзината на вентилаторот-висок/среден/низок, 3 осветлување settings-кул бело/неутрален/топло бела, 4 вид на време прилагодување(1/2/4/8 часа),осветлување и вентилатор може да се контролира независно.Тивок Мотор : Усвојување на високо квалитетни чист бакар тивок мотор, силен ветар во сила, стабилна работа, интелигентни постојан струја диск, ефективно да го прошири услугата време на тавански вентилатор.Брз Одговор Услуги на Клиентите : Ние ви обезбеди со комплетна инсталација настава,Ако имате било какви прашања во врска со вентилатор, ве молиме испратете го вашиот проблем за нас, и ние ќе го реши тоа за вас!.Bluetooth тавански вентилатор, светло обезбедува мирен спиење опкружување за вас и вашето семејство.На уникатно дизајнирани патентиран сечилото обезбедува поголема правец и помалку бучава.Чист бакар моторот може да се обезбеди силна струење и мирен сон средина.Моторот со вентилација дупки, тоа може да го намали внатрешната температура на домаќинот и продолжување на работниот век.Со далечински управувач, 3 топол сјај поставки се контролира. (бела светлина-природна светлина-топла светлина).Ако сакате 7 боја светлосни ефекти, тие се само контролирани од страна на Bluetooth стан, што, исто така, контролите на музичкиот преку Звучник.Далечинскиот управувач се наоѓа во мала кутија со далечинскиот приемник.Таванот фан светлата вклучени 5 "и 10" долу прачки.Bluetooth звучници и извор на светлина можат да работат самостојно.Ако сакате да се игра на музика со светла off.Осветлувањето треба да биде исклучено со СТАН.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата