Био Свила Боја Терапија Шампон, 7 Унца

Био Свила Боја Терапија Шампон, 7 Унца

Достапно за вашата нарачка
DEN 249.60
Залиха:

Оваа сулфат слободни шампон очистува со нежни surfactants, и rids губење на нечистотии без одземање боја на косата.Тоа формула нуди природна заштита при чистење.Одлична за сите типови коса, и сите бои косата.Оваа сулфат слободни шампон очистува со нежни surfactants, и rids губење на нечистотии без одземање боја на косата.Тоа формула нуди природна заштита при чистење.Одлична за сите типови коса, и сите бои косата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата