Satva Жените е од јаспис Резервоарот

Satva Жените е од јаспис Резервоарот

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

60% Органски Памук (GOTS Заверена од Семе на Шие), 40% Модални Џерси.Направен во САД и се Увезени.Се повлече На затворање.Природно дише ткаенина - апсорбира влага, како и пот, за да се намали влага се изгради помеѓу облека и кожа.Ова ви држи посува за подолго време.Одржлив - ние производство со планетата Во предвид користење на не токсични органски материјали и ниско влијание бои.GOTS заверена од Семе да Посееш.Џаспер Резервоарот е дел од нашата најнова колекција инспирирана од исцелување кристали и чакра кредити кои се поттикнува позитивен енергетски проток на телото.Деталите и палета резултати во добро балансирана уште покачена колекција дека претставува органски удобност што е стилски и уште функционални.Колекцијата е наменета за вистински неверојатни жени кои споделување на филозофијата на благодарност, добрина, стабилност и раст.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата