Boba Пакет Рамо Стил Пелена Торба Може да се Закачите на Нови Boba 3g и 4g Превозници Кенгур

Boba Пакет Рамо Стил Пелена Торба Може да се Закачите на Нови Boba 3g и 4g Превозници Кенгур

Достапно за вашата нарачка
DEN 527.52
Залиха:

100% памук , Посебно водоотпорен торбичка за валкани алишта.Лесно придава на повеќето бебе превозници и колички, или може да се носи со тек на рамо. 10 џебови вкупно, вклучувајќи една изолирана шише џеб.Прилагодлив, отстранлив рамо, рака.Доживотна гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата