ZYstyle Мини Мал Фрижидер автомобил Фрижидер 6-Литарски автомобил Dual-користете топла, топла Кутија автомобил Фрижидер

ZYstyle Мини Мал Фрижидер автомобил Фрижидер 6-Литарски автомобил Dual-користете топла, топла Кутија автомобил

Достапно за вашата нарачка
DEN 280.80
Залиха:

На канцелариски бироа, простории за состаноци, приеми, итн., тоа може да обезбеди било кој професионален со свежи и освежување на храна и пијалоци во секое време.На бас работи тивко, давајќи ви удобно и тивко место.Анти-нула-отпорни огледало, убеден допир на прсти.Преносни поставеност не заземаат место, мал волумен го прави не треба да се разгледа простор прашања.Бас тивко работи, да ви даде удобно и тивко место.Применливи модели : 12 V напон model Weight : 2.5 (kg)Материјал : ABS plastic Volume : 6-10 L (L)Моќ напон : 12 и 220 (V)Моќност : 48 (W)Минимум за ладење на температура : 0 (° C) Ultimate греење температура : 65 (° C)Изглед, Големина : 290x262x207mm Image Бидејќи причините на снимањето на светлото може да бидат обоени, ве молиме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата