Воздухот 2S Gimbal Леќа Заштита Покрие Dustproof Капа Леќа Заштитник Хауба за DJI Воздух 2S Додаток

Воздухот 2S Gimbal Леќа Заштита Покрие Dustproof Капа Леќа Заштитник Хауба за DJI Воздух 2S Додаток

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

Пан/навалите сензор интегрирана заштитна маска : Тоа може да се заштити DJI Воздух 2 S топ-прикажување и пред-view визија системи во исто време, и тоа е анти-удар, нула-доказ и прав-доказ.Поправи gimbal, заштита на DJI Воздух 2 S gimbal камера на сите времиња во текот на складирање или транспорт, како и продолжување на работниот век на кабелот.Спречување на странски тело судир и прашина.Одговара на Воздухот 2 S дизајн, стабилни и не се изгубат.Пакет содржи : 1*Поклопец на Леќите.Карактеристики : Материјал : ABS Применливи модели : за DJI ВОЗДУХ 2 S Летало Боја : Сива Пакетот Вклучува : 1 x Воздух 2 S Леќа Залив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата