YAKA 24pcs Занает Копчиња за Шиење Облека, Злато, Алуминиум Кристал Кристал Шупливи Декоративни Метал Текстил Копчиња, 25мм, DIY Копчиња Занает Резерви (Style1)

YAKA 24pcs Занает Копчиња за Шиење Облека, Злато, Алуминиум Кристал Кристал Шупливи Декоративни Метал Текстил Копчиња,

Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76
Залиха:

ГОЛЕМИНА : 25мм,Околу 1 инч. 24pieces еден пакет.Материјал : Алуминиумски,Кристал Копчиња.Декоративни Шупливи Копчиња : Занает Копчиња за Шиење Облека.Уникатен копчиња ќе го направат вашиот облека сјај блесне повеќе.Шиење проекти :го Замени копчиња на палта, маици,фармерки,капи, шалови,cowls, подигање ракави, и уво warmers.DIY Занает Копчиња:DIY занает за РОДЕНДЕН на БОЖИЌ подароци, украс партија атмосфера и други.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата