Вистински Bayer Аспирин 325mg Обложени Таблети, Болка Знаците и Треска Редуктор, 100 Count

Вистински Bayer Аспирин 325mg Обложени Таблети, Болка Знаците и Треска Редуктор, 100 Count

Достапно за вашата нарачка
DEN 167.28
Залиха:

Најпознатите медицина во светот, Аспирин (acetylsalicylic acid) е исто така една од повеќето широко истражуван од дроги во историјата.Bayer.Најпознатите медицина во светот, Аспирин (acetylsalicylic acid) е исто така една од повеќето широко истражуван од дроги во историјата.Бидејќи нејзиниот пазар вовед под заштитна марка име во 1899, Аспиринот има постигнато во светот доверба и употреба.Повеќето луѓе доверба класичен Аспирин, која е присутна во куќи ширум светот повеќе од 100 години, како ефективна терапија на болка, воспаление* и треска.Аспиринот е изненадувачки разноврсна за ублажување на главоболка, болки во телото, backaches и други симптоми кои интерферираат со секојдневниот живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата