Livder 7 Парчиња Burlap Божиќ Чорапи Камин Виси Чорапи за Божиќ Декорација DIY Занает, Flaxen

Livder 7 Парчиња Burlap Божиќ Чорапи Камин Виси Чорапи за Божиќ Декорација DIY Занает, Flaxen

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

Памук и Лен.Факултативна количина : Постојат 7 парчиња чорапи со ниеден друг дизајн во пакет за да се подготви подароци за семејствата, може лесно да ги задоволат вашите потреби.Burlap материјал : Изработени од памук и лен, во добра плетење дизајн, издржлив и лесен, може да декорирате вашиот дом за многу пати, погодно за користење и донесе прекрасен ефект.Соодветна големина : Ткаенината да се лекува : 16 инчи во должина; ткаенината ширина : 7 инчи; Лекува до пети : 11.5 инчи во должина; Соодветна големина за давање доволно простор за да се одржи Божиќни подароци за семејството и пријателите.DIY занает : Порибување со ниеден друг дизајн на е добро за да го персонализирате рачно изработени проекти, можете да DIY вашите чорапи со себе, пишување или со боја нешто на нив за да ги красат и да ги направи уникатен.Широк апликации : Вие не може да се стави на Новогодишни елки или место нив во предниот дел на камини, прозорец, или било место што сакате да ги красат, исто така, можете да им дадете на децата, како подароци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата