Uniweld 5-101-2D Сечење Совет за Употреба со Ацетилен

Uniweld 5-101-2D Сечење Совет за Употреба со Ацетилен

Достапно за вашата нарачка
DEN 453.84
Залиха:

За да се користи со ацетилен. 6 загрејте дупки.Намалувања 1in да 2in.Метал на метал седење па совет орев треба да биде клуч тесни.Одговара на CA550 сечење прилог.Uniweld 5-101-2 D Сечење Совет за Употреба со Ацетилен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата