Lexmark Fuser Собранието, 110-120V, околу 120000 Принос (40X5344)

Lexmark Fuser Собранието, 110-120V, околу 120000 Принос (40X5344)

Достапно за вашата нарачка
DEN 3311.76
Залиха:

Lexmark E260 E360 E460 E462 X264 X363 X364 X463 X464 X466 Fuser Собрание (110-120 V).Lexmark E260 E360 E460 E462 X264 X363 X364 X463 X464 X466 Fuser Собрание (110-120 V).ОЕМ Моно Ласерски Делови.Lexmark E260 E360 E460 E462 X264 X363 X364 X463 X464 X466 Fuser Собрание (110-120 V).Овој производ е произведен во Кина.Квалитет врз основа додатоци и делови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата