NLKDD 0-100mm Пластични Двојна Скала Vernier Caliper Длабочина Дијаметар Мерка Владетел Мерач Дрво Мерка Владетел Профил Означување Алатка Дијаметар

NLKDD 0-100mm Пластични Двојна Скала Vernier Caliper Длабочина Дијаметар Мерка Владетел Мерач Дрво Мерка Владетел

Достапно за вашата нарачка
DEN 1410.24
Залиха:

Пластични материјали,лесна тежина,лесно да се носат.Јасно скала,метрички и на англиски јазик скала.Функција,мерка длабочина,висина,внатре и надвор дијаметар.Погоден за накит мерење и антички мерење.Се користи за мерење на Буда монистра,ореви,литературен игри и мали објекти.Тип : Vernier Calipers Measurement Опсег : 0-100mm/3.93'Material : Plastic Vernier Caliper : Дијаметар Мерка Tool Diameter Мерка Владетел : Мерење Владетел Micrometer Plastic материјал,мала тежина,лесно да се носат.Јасно скала,метрички и на англиски јазик скала.Функција,мерка длабочина,висина,внатре и надвор дијаметар.Погоден за накит мерење и антички мерење.Се користи за мерење на Буда монистра,ореви,литературен игри и мали објекти.Пакет Листа : 1 x Vernier Caliper Note : 1.Ве молиме Овозможи 0.5-2cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата