GLAAPER 3D Покрена задната врата Внесете Букви Задните Амблеми, Пластични Внесува со 3M Лепило Поддршка Замена за 2014 2015 2017 2018 2019 2020 2021(Црна Американското Знаме)

GLAAPER 3D Покрена задната врата Внесете Букви Задните Амблеми, Пластични Внесува со 3M Лепило Поддршка Замена

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.52
Залиха:

Одличен Квалитет : Каже збогум на евтини традиционално се полоши од пластични писма.На писмото ќе остане во место на јасно превозникот.Чекор 2 : Свртени кон задната врата, да ја претвори рамен со лицето надолу и отстранете ја белата книга превозникот заштита на букви лепило. 3 D Дизајн : На воскреснати солидна значка писмо со убав bevel да се вклопи во криви, сложени вдлабнати површината се создаде кул 3 D.Зошто да се Избере нашиот Задното? 1.Инсталација : едноставен за инсталација, чиста и сува на задната врата, лесно се применуваат тогаш фина мелодија сите усогласувања и цврсто притиснете го писмо надолу за да седиште тоа.Во споредба со обичните писма,убав Пластични Внесува со висок квалитет 3 M лента на грбот, отпорност на долготрајна изложеност на сончева светлина , raining или атмосферски.Примена : 3 D покрена задната врата писма, Компатибилен со 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 автомобил писмо decals.Како да Инсталирате Задното?Чекор 1 : Користете триење на алкохол да се исчисти букви на задната врата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата