Бивол Plaid Tablecloth - Црвена Проверете Tablecloth - Божиќ Правоаголник Tablecloth - Plaid Маса Крпа - Црвена Карирани Tablecloth -Црвена Божиќ Маса Облека (63 X 109),(Црвена и Црна)

Бивол Plaid Tablecloth - Црвена Проверете Tablecloth - Божиќ Правоаголник Tablecloth - Plaid Маса Крпа - Црвена

Достапно за вашата нарачка
DEN 615.60
Залиха:

ОБНОВЛИВИ И ТРАЈНИ БИВОЛ PLAID TABLECLOTH : Црвена Памук Tablecloth е одржлива алтернатива за пластична и полиестер tablecloths, На plaid памук tablecloth има hemstitched аглите што го даде трајност, уредни изглед, и удобно седење за 4-6 луѓе.Да заврши на изгледот на вашата маса scape, можете да го спарите до tablecloth со појавување на салфетки.ПОВЕЌЕ ЦЕЛИ ЦРВЕНО CHEKCED МАСА КРПА : Plaid Памук Tablecloth Овие лесен-за-чистење Бивол Plaid Tablecloths се погодни за бафет вечери, јадење маси, чај маси, вечера партии, излети, родендени, денот на Благодарноста, кафулиња, банкет, пикник, кампување, скара, свадба, затворен, отворено, празник забавна, ресторани, ноќта на Вештерките, Божиќ партии, угостителство, дома décor, и секојдневна употреба.ЛЕСНО ЗАШТИТА ОД ПАМУК TABLECLOTH : Црвена и црна plaid tablecloth машина перат, еднократно, и отпорни на нечистотија.Ако сте во потрага на kinki вашата сакана за роденден, housewarming, годишнина или било која друга посебна прилика, Црвена и Црна plaid tablecloth е одлична опција.За да се обезбеди табела е удобно покриени од сите краеви, памук Црвена и Црна карирани tablecloth е достапен во големини – 63x109 инчи.Нашите дизајни се класичен да се задржи вашата маса стилски додека, исто така, нуди најдобри угледот на заштита.Убавината и безвременски жалба на проверки тече низ генерации и е секогаш одличен начин да ги красат вашата трпезариска маса.На проверки се во класичната Црвена и Црна боја.ВИСОК-КВАЛИТЕТ БИВОЛ PLAID МАСА КРПА : Ова е weaved со памучна ткаенина што го прави лесен за редовна употреба.Нашите plaid памук tablecloth има направено Големина 63 X 109" со Црвена и Црна Боја 2" полињата.Памук tablecloths се пријатели и семејството од сите возрасти можат да се релаксираат и да го прослават внатре или надвор, без грижи за неговата лесна грижа.можете да го користите без никакви нервози.Било да е тоа за вашата трпезариска маса, кујна на маса, за статистика табела, кафе на маса, или отворено табела Plaid Памук Tablecloth ќе го направи тоа изгледа атрактивно.Памук tablecloth се чувствува мека и апсорбира топлина, дамки, и spillage лесно да се остават на површината на масата неповреден и заштитени.Најлесен и убава начин да се заштити површината на вашата маса е со помош на памук tablecloth кој гарантира површина останува неповреден.Plaid Tablecloth Hemstitched агли за луксузен изглед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата