Memorex 32020031731 DVD+R 16x Еко Вретено База Дискови, 50 Пакет

Memorex 32020031731 DVD+R 16x Еко Вретено База Дискови, 50 Пакет

Достапно за вашата нарачка
DEN 1080.00
Залиха:

16x Пишување брзина. 4.7 GB Капацитет. 2 Часа на видео.DVD+R 50 пакет се користи со Снимање Дискови кои ги поддржуваат DVD+R медиуми.На DVD+R дискови е да се напише-еднаш, еден двострано, и може да се сместат до 4.7 ГИГАБАЈТИ на податоци или 2 часа на видео.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата