Лице за Препознавање на Присуство Машина, 2.4-инчен TFT Екран Безжична Отпечаток Лозинка Присуство Машина Вработен Проверка-во платен список Снимач(НИ)

Лице за Препознавање на Присуство Машина, 2.4-инчен TFT Екран Безжична Отпечаток Лозинка Присуство Машина Вработен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1367.76
Залиха:

2.4-ИНЧЕН ЛИЦЕТО ПРИЗНАВАЊЕ : Користење за HYSON оптички отпечатоци глава, 360 степени и нема мртов Агол идентификација, повеќе точни идентификација.Црна и бела боја со висока дефиниција двојно камера, 3 D HD стерео слики.Интимни удобно копчето дизајн, лесно да се користи.ОСЕТЛИВИ на ОТПЕЧАТОЦИ ИДЕНТИФИКАЦИЈА : со Користење на повеќето напредни отпечаток алгоритам, подобрување на способноста да се постигне целосна отпечаток признавање време помалку од 1 секунда.Брзо и прецизно да ги идентификуваат отпечаток иако вашиот прст е повреден или desquamative.Донесување интелигентни сензор за отпечатоци и менаџмент на енергија функција, енергија-заштеда на maximumly.SMART РАБОТАТА : Поддршка за USB посакуваниот метод за комуникација.Поддршка У диск преземете евиденција за присуство и отпечатоци на податоци.и евиденција за присуство и отпечатоци на податоци може да се дели преку USB флеш диск откако корисникот е отпечаток е регистриран на друга машина, без потреба од реално време за конекција на компјутерот.КОРИСТЕТЕ ОПСЕГ : Оваа машина е широко се користи за вработени attendances на заводот, фабрика, хотелски, училиште, итн.Овој отпечаток време присуство на системот ќе ви помогне да се исклучи грижете се за справување со евиденција за присуство на вработените.ГАРАНЦИЈА : 100% нови.имаат за цел "да се зголеми задоволството на корисниците" како својата работа и посветеност.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција за оваа Присуство Машина.Ако имате било какви квалитет проблем.Имаме за цел на "најдобрите може да биде подобро", како операција начело.Вашето задоволство е наша среќа.Карактеристики : Материјал : ABS екран : 2.4-инчен TFT екран во боја Core чип : ARM9 120 MHz Стандард број на корисници : 200 луѓе Рекорд капацитет : 200,000 Операција копчето : 4 * 4 копчиња Работи напојување : 5 V/1А Спецификации : Американски мерач(УСС), Британскиот систем(БС), Европскиот стандард(VDE) (незадолжително) Големина : Прибл. 18 * 14.5 * 8 cm / 7.1 * 5.7 * 3.1 во Тежина : 500 g Пакет се Вклучуваат : 1 x Присуство Машина 1 x Адаптер 1 x Компактен Диск.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата