M I 5pcs Куче Измет Торба Носителот Пластични Рака Слободни Куче Измет Торба Куче Отпад Торба Погоден за Сите Leashes Избрани Боја

M I 5pcs Куче Измет Торба Носителот Пластични Рака Слободни Куче Измет Торба Куче Отпад Торба Погоден за Сите Leashes

Достапно за вашата нарачка
DEN 1188.00
Залиха:

Добра стабилност, добра носивоста, и без мирис.Конструиран структура дизајн, голем носивоста, повеќе poo кеси може да бидат обесени.Лесен за употреба.Само врзуваат на јазол и да ги користите лесно.Соработува со сите на влечење јаже, но, исто така, може да се опуштиме и да не слајд.Дебела доволно дека нема да добиете куче отпад на вашите раце.M I ADescription Ова куче измет торба е направен од премиум материјал, кој може да издржи долготрајна употреба.Карактеристики на HDPE материјал, кој има висока издржливост, не е лесно да се деформира.Парична казна изработка, тоа обезбедува practicality.Features-Color : Red+yellow+green+blue+black-Material : HDPE-Size : 9.00 X5.00 X0.20cm/3.54 X1.97 X0.08in - Добра стабилност, добра носивоста, и без мирис.- Конструиран структура дизајн, голем носивоста, повеќе poo кеси може да бидат обесени.- Дебела доволно дека нема да добиете куче отпад на вашите раце.- Лесен за употреба.Само врзуваат на јазол и да ги користите лесно.- Соработува со сите на влечење јаже, но, исто така, може да се опуштиме и да не слајд.-Боја : Како Што Е Прикажано.-Големина : 9 X5 CM.Пакет Вклучувајќи 5 x Измет Торба Носителот Клипови Почитувани Купувачот : Овој производ, обично се спроведуваат во рок од 7 - 15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ви благодариме!If you don' t знаете што подарок да им даде на вашата пријателка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, можете да пребарувате на нашиот бренд да го најдете, ако им даде на тоа да некој како подарок, ве молиме контактирајте ме и јас ќе брод за вас во подарок пакување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата