Радио Отстранување Алатка за Land Rover Discovery 2 и Range Rover P38

Радио Отстранување Алатка за Land Rover Discovery 2 и Range Rover P38

Достапно за вашата нарачка
DEN 358.80
Залиха:

Висок-квалитет toolset кој обезбедува две рамни екстракција алатки за вашиот Rover.Секоја алатка куки околу внатрешни работи панел прирабници на вашиот радиото, овозможувајќи ви лесно да го отстраните.Land Rover ОЕМ алатка LRA-76-001. Одговара на Land Rover Discovery 2 (1999 - 2002), Range Rover P38 4.0 (2000 - 2002) и Range Rover P38 4.6. (2000 - 2002).Висок-квалитет toolset кој обезбедува две рамни екстракција алатки за вашиот Rover.Секоја алатка куки околу внатрешни работи панел прирабници на вашиот радиото, овозможувајќи ви лесно да го отстраните.Land Rover ОЕМ алатка LRA-76-001 Fits на Land Rover Discovery 2 (1999 - 2002), Range Rover P38 4.0 (2000 - 2002) и Range Rover P38 4.6. (2000 - 2002).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата